قوانین و مقررات

قوانین استفاده از خدمات هاستینه

 

لطفا با نهایت دقت مطالعه کنید. مرجع تمامی تصمیمات و سیاست کاری بر مبنای قوانین خواهد بود و در صورت عدم رعایت هاست دانلود مسئولیتی نخواهد داشت.

۱- خریدار موظف است که کلیه مواد توافقنامه، ضوابط شرکت و قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، شرکت حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی ودریافت خسارت از خریدار را دارد وخریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر شرکت می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس ویا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

۲- از استفاده هاست برای دامنه های ممنوعه و فیلتر شده و سایت های در زمینه کرک و هک جدا خودداری فرمایید.

۳-  هاستینه تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب

آشنائی داشته و هاستینه مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد

۴- از آنجایی که نام کاربری و کلمه عبور وب سایت در اختیار مشتری بوده ورود و کنترل محتویات وب سایت توسط مشتری انجام می شود، لذا هاستینه هیچ مسئولیتی در قبال محتویات وب سایت نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد

۵- قراردادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و ممکن است وب سایت متخلف برای همیشه قطع گردد.

۶-  هاستینه مجاز است ، سایت هایی که مورد حمله های مختلف مانند ، DDOS قرار میگیرند را مسدود کنند و در صورت ادامه پیدا کردن موضوع از میزبانی خودداری خواهد کرد .

۷- به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و هاستینه در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۸- در صورت بروز شرایط ویژه فنی ویا محدودیتهایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، هاستینه مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ۷۲  ساعت خواهد بود.

۹- سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویسها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط خریدار بوده و شتاب هاست هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت

۱۰- سرویس میزبانی وب دارای پشتیبانی نرم افزاری نمیباشد و فقط موارد مربوط به هاست دارای پشتیبانی هاستینه میباشد .

۱۱- عودت مبالغ پرداختی از جانب کاربر فقط تا ۷ روز (با دلیل) امکان پذیر میباشد. پس از آن عودت مبالغ پرداختی چه کلا” و چه جزئا” به هیچ وجه امکان پذیر نمیباشد همچنان  مبلغ سرویس های ۱ ماهه قابل برگشت نمی باشد و شامل این مدت نمی باشد لازم به ذکر است هزینه پرداخت شده بابت دامین غیر قابل بازپرداخت است

۱۲- ارسال هرگونه ایمیل تبلیغاتی یا گروهی ناخواسته (اسپم)، صرف نظر از باری که بر روی میل سرور ایجاد می کند ممنوع می باشد. همچنین هر وب سایت نمی تواند بیش از ۱۰۰ ایمیل در ساعت ارسال کند. سرویس متخلف بلافاصله و برای همیشه قطع خواهد شد

۱۳- هاستینه در صورت تجاوز منابع سرویس کاربر از حدود تعیین شده، حق قطع سرویس بدون اخطار قبلی تا تعیین وضعیت را خواهد داشت و مراتب را به اطلاع خریدار خواهد رساند

۱۴- هاستینه هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد.

۱۵- اختلالاتی که بعضا در خدمات رسانی صورت می گیرد مربوط به مبدا سرویس دهی می باشد و هاستینه همواره در تلاش است که شرایط بهینه ای را فراهم سازد تا مشکلات کاربران محترم به حداقل ممکن برسد با توجه به مراتب فوق مسئولتی در این خصوص متوجه شتاب هاست نمی باشد

۱۶- تغییرات مالکیت سرویس فقط بصورت درخواست کتبی و امضا شده با پیوست کارت شناسایی قابل اجرا خواهد بود.

۱۷- هاستینه حق دریافت هزینه فنی جهت رفع مسدودی یک سرویس را خواهد داشت

۱۸- هر نوع بی احترامی به کارمندان ما یا شرکت های همکار نقض قوانین می باشد در صورت مشاهده حساب کاربر بسته و حذف می شود

۱۹- سرویس هایی که به همراه دامنه سفارش داده می شوند ، چنانچه دامنه به هر علتی ثبت نشود مبلغ سرویس میزبانی قابل عودت نیست.

۲۰- مسئولیت سلامت و امنیت محتوای فایل های کاربر بر عهده خود ایشان می باشد.

۲۱- در صورت خرید دامنه بین المللی و مهم بودن درج اطلاعات شما بر روی دامنه باید سریعا به پشتیبانی تیکیت دهید ( نهایتا ۱۵ دقیقه ) در غیر اینصورت دامنه با نام شرکت ثبت خواهد شد و هیچ موردی قابل قبول برای تغییر اطلاعات دامنه نیست.

۲۲- اگر در سفارش خریدار، دامنه ای باشد که ثبت کننده مرجع آن را ثبت ننماید و یا در حین تکمیل مراحل ثبت، آن دامنه توسط شخص دیگری ثبت گردد و یا انتقال دامنه ای به شرکت باشد که به هر دلیل انجام نگردد، شرکت تنها موظف به بازگرداندن هزینه ثبت و یا انتقال آن دامنه به حساب خریدار در پرتال کاربران می باشد.

۲۳- هاستینه فقط نسبت به ثبت نام شخص مسئولیت دارد و اگر بدلایلی نتواند ایمیل یا کشور و یا تلفن شخص را برای ثبت بدهید شخص نمیتواند هیچ ادعایی مبنی بر بازگشت پول نمایید.

۲۴- در صورتی که هاستینه نتواند در میان کار به هر علت خدمات ارائه دهد باید درصد باقی مانده را به مشتری پرداخت کند – بطور مثال اگر شخصی یک گیگ یکساله گرفته باشد و بعد از شش ماه مشکلی پیش بیاید و هاستینه قادر به ارائه خدمات نباشد باید نصف پول پرداختی را به شخص پرداخت نماید

۲۵- در صورت گذشت بیش از ۵ روز از تاریخ اتمام هاست و تمدید نشدن سرویس هاست توسط مشتری، تمام اطلاعات هاست شما پاک می شود و در صورت تمدید شدن بعد از این مدت ۵ روزه  یک سرویس هاست جدید به شما تعلق می گیرد.

۲۶- تشخیص مصرف بیش از حد از منابع سرور و تخلف کاربران بر عهده کارشناسان هاستینه می باشد.

۲۷- با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت هاستینه، خریدار قوانین هاستینه را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

۲۸- لطفا توجه کنید که قوانین سرویس دهی در هاستینه ممکن است در هر لحظه و بنا به تشخیص و صلاحدید مدیران هاستینه تغییر کند ، بنابراین مسئولیت آگاهی از آخرین تغییرات و باخبر شدن از جزئیات قوانین تماما متوجه کاربران بوده و هیچ مسئولیتی متوجه هاستینه نمی باشد .